پیام مدیر عامل شرکت

 امینی

محمدرضا امینی

مدیر عامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن

 به نام خدا

خداوند را شاکرم که امروز، عضوی از خانواده بزرگ سرمایه‌گذاری مسکن هستم و امیدوارم در کنار کارکنان متخصص و متعهد گروه، در طول دوره فعالیت در این جایگاه، بتوانم نقشی هر چند کوچک در رشد و توسعه توانمندی‌ها و نیز خلق ارزش هر چه بیشتر برای ذی‌نفعان گروه داشته باشم. شایسته است  از زحمات بی شائبه مدیران و کارکنان گروه سرمایه‌گذاری مسکن که طی 26 سال فعالیت، شرکت را به چنین جایگاه والایی در صنعت ساختمان رسانده‌اند، کمال قدردانی را داشته باشم. همچنین لازم است از اعتماد هیات مدیره محترم و نیز مدیر عامل محترم بانک مسکن که این مسئولیت خطیر را بر عهده این جانب گذاشتند، کمال تشکر را داشته باشم. امیدوارم بتوانم به بهترین نحو ممکن به این اعتماد پاسخ دهم.

صنعت ساختمان، یکی از بزرگ‌ترین و با اهمیت‌ترین بخش‌های اقتصاد کشور است و نقشی حساس و تعیین کننده در اقتصاد کشور و ارتقای شاخص‌های کلان اقتصادی و اجتماعی دارد. گروه سرمایه‌گذاری مسکن نیز به عنوان بزرگ‌ترین انبوه‌ساز کشور، نقش و جایگاه ویژه‌ای در این صنعت دارد. از یک سو، شرکت بایستی به عنوان یک بنگاه اقتصادی، برای سهامداران خود خلق ارزش نماید و از سوی دیگر نیز به عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت‌ها در بخش مسکن، بایستی نقش پر رنگ تری را در رشد و توسعه پایدار این بخش در کشور ایفا نموده و منافع ذی‌نفعان مختلف سازمان به ویژه مشتریان و کارکنان را نیز مورد توجه قرار دهد.

در مسیر دستیابی به این اهداف و نیز رسیدن به چشم‌انداز تعریف شده سازمان، ایفای نقش مادری توسط شرکت هلدینگ و فرصت‌سازی برای شرکت‌های تابعه، حفظ و توسعه هر چه بیشتر روابط با نهادهای حاکمیتی و بانک مسکن، ورود به بخش‌های مناسب‌ بازار با توجه به توانمندی‌ها و گستره جغرافیایی فعالیت گروه، استفاده از روش‌های نوین تامین مالی، توسعه روزافزون سرمایه‌های انسانی، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین به منظور کاهش هزینه و زمان ساخت، حفظ و ارتقای برند شرکت و بهینه‌سازی ساختار و فرایندها، از جمله مواردی است که بایستی مورد توجه قرار گیرند.امیدوارم با بهره‌گیری از توانمندی‌های سازمان و استفاده از فرصت‌ها، نقاط ضعف را بهبود داده و بر تهدیدها غلبه کنیم و بتوانیم اهداف سازمان را محقق نماییم.

در پایان سخن، مجددا از همه شما همکاران و همراهان گرامی تقاضا دارم با همدلی و هم فکری، تیم مدیریت شرکت را در مسیر رسیدن اجرای برنامه‌ها یاری نمایید. از خداوند منان برای شما آرزوی سلامت، بهروزی و موفقیت روز افزون دارم و ایمان دارم با همکاری شما، شرکت قله‌های رفیع‌تر موفقیت را فتح خواهد نمود.

محمدرضا امینی