درباره ما

گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان بزرگ‌ترین انبوه‌ساز و یکی از موثرترین فعالان صنعت ساختمان در کشور، در 6 اردیبهشت سال 1369 به منظور پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان و در قالب بازوی اجرایی بانک مسکن تاسیس گردید و در سال 1382 با نماد «ثمسکن» در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد و از آن زمان به عنوان یک شرکت سهامی عام به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

از ابتدای تاسیس این شرکت تاکنون عملیات اجرایی بیش از 73 هزار و پانصد واحد مسکونی در قالب 562 پروژه توسط شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن شروع شده و بیش از 63 هزار واحد نیز به بهره‌برداری رسیده و تحویل خریداران محترم شده است.

از این تعداد پروژه، بیش یکصد پروژه در مقیاس بلندمرتبه‌سازی اجرا شده که تمامی آن‌ها به عنوان ساختمان‌های ماندگار در عرصه معماری و توسعه‌گر در منطقه شناخته می‌شوند؛ مانند مجتمع مسکونی زیتون در اصفهان، مجتمع مسکونی آسمان در تبریز، مجتمع مسکونی دراک در شیراز، مجتمع مسکونی بام چالوس، و بسیاری دیگر از مجتمع‌های شاخص در سطح کشور. همچنین این شرکت علاوه بر آن در ساخت مجتمع‌های تجاری، اداری و آموزشی و نیز ساخت آزادراه، خطوط انتقال آب و آماده‌سازی زمین فعالیت چشم‌گیری در مدت فعالیت 33 ساله خود انجام داده است.

شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن که تعداد آن ها 17 شرکت است در حال حاضر بیش از 8 هزار و پانصد واحد مسکونی، در دست ساخت داشته و چندین پروژه مسکونی نیز در مرحله طراحی، مطالعه و بررسی قرار دارد.