ابعاد طرح جدید مسکن برای دولت مشخص نیست/ به تعهدات قبلی مسکن مهر پایبندیم29/08/92

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در جلسه عصر امروز با وزیر راه و شهرسازی، جزئیات طرح جدید مسکن ارائه نشد، گفت: دولت درباره طرح خود برای تأمین مسکن به جمع بندی نرسیده است.
 

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش با وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: وزیر به دلیل 3 سؤال نمایندگان به کمیسیون عمران آمد و به آنان پاسخ داد.

وی ادامه داد: سؤال اول از طرف حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در خصوص توقف مسکن مهر مطرح شد که استنباط وزیر راه و شهرسازی انجام تعهدات دولت قبلی است؛ در این جلسه وزیر راه مدعی شد که ثبت نام مسکن مهر در سال 91 متوقف شده بود.

رضایی گفت: وزیر راه و شهرسازی در خصوص طرح جدید مسکن جزئیاتی ارائه نکرد و مشخص است که ابعاد آن برای دولت هم روشن نشده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه نماینده سؤال‌کننده از پاسخ وزیر قانع نشد، تصریح کرد: مقرر شد تا این سؤال در صحن مجلس مطرح شود.

وی با بیان اینکه سؤال بعدی در خصوص حوزه انتخابیه یکی از نمایندگان بود، گفت: وزیر 3 ماه فرصت خواست، تا در خصوص پروژه‌های موضوع‌های انتخابیه بوکان ترتیب اثر داد.

رضایی گفت: یکی دیگر از سؤالات در خصوص تهیه زمین برای جانبازان 25 درصد به بالا طبق برنامه پنجم توسعه بود که وزیر در پاسخ وعده کرد که طی 3 ماه آینده اقدامات لازم را انجام دهد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این سؤال که طرح جدید دولت برای تأمین مسکن اقشار مختلف جامعه به جای مسکن مهر چیست، گفت: دولت هم در این باره فقط کلیاتی را مطرح کرده و ابعاد آن مشخص نیست و اینکه چه مکانیزمی به کار خواهند گرفت، تاکنون چیزی اعلام نشده است

۲۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹
روابط عمومی |