سهامداران شرکت «سرمایه گذاری مسکن جنوب» به مجمع سالانه رفتند 04/9/92

سهامداران شرکت «سرمایه گذاری مسکن جنوب» از شرکت های تابعه شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن برای بررسی عملکرد یکساله شرکت به مجمع عمومی عادی سالانه رفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن، این مجمع با مشارکت 100 درصدی سهامداران شرکت در تاریخ چهارم آذرماه امسال، تشکیل شد.

در این مجمع، ایرج معزی به نمایندگی از شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان رییس؛ سیدشمس اله نعمتی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران به عنوان ناظر اول، امید علیجانی به نمایندگی از شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن به عنوان ناظر دوم و میراحمد مصطفایی میلانی به نمایندگی از شرکت مهندسین مشاور سرمایه گذاری مسکن به عنوان منشی جلسه حضور داشتند.

در این جلسه؛ مهندس هاشمی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب گزارش فعالیت هیات مدیره را برای سهامداران ارائه کرد و بعد از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورتهای مالی متنهی به پایان شهریورماه سال 92 به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

در ادامه ، سازمان حسابرسی به عنوان بازرس قانونی شرکت برای یکسال و روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت تعیین شدند.

شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب از شرکت های تابعه شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن فعالیت خود را در استان های جنوبی کشور از سال 1386 آغاز کرده و به عنوان یکی از بزرگترین انبوه سازان جنوب کشور شناخته می شود. حوزه فعالیت های شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب، استان های کرمان، فارس، بوشهر، هرمزگان، خوزستان و جزیره کیش است.

مجمع شرکت های تابعه 92 

مجمع شرکت های تابعه 92 

۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۱۴:۴۲