عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند به زودی انجام می شود28-2-95

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند، از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در روزهای آتی با نماد «ثالوند» در بازار فرابورس عرضه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در پی درج نماد شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند در فروردین ماه امسال در بازار اول فرابورس، بخشی از سهام این شرکت در روزهای آتی در بازار سرمایه عرضه خواهد شد. پس از شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن تهران، شمال شرق، شمالغرب، پردیس و زاینده‌رود، این ششمین شرکت از زیر مجموعه‌های ثمسکن است که در بازار عرضه می‌شود.

شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن می‌باشد که با تحت پوشش قرار دادن استان‌های مرکزی و قم فعالیت خود را از سال 1369 آغاز نمود. در این شرکت تا کنون عملیات اجرایی حدود 4700 واحد مسکونی بازیر بنای نزدیک به 520 هزار متر مربع در قالب 26 پروژه و نیز 12 پروژه تجاری و اداری با زیر بنای کل حدود 47 هزار متر مربع آغاز شده است که از این میزان 27 پروژه با زیر بنای کل حدود 500 هزار متر مربع به اتمام رسیده است. احداث سرپرستی بانک مسکن در شهر اراک و پروژه 1440 واحدی مسکن مهر امام صادق(ع) اراک از جمله سوابق این شرکت به شمار می‌رود.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۳۲