مجمع شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن منطقه غرب» تشکیل شد

مجمع سالانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن منطقه غرب» به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1395 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، این مجمع روز شنبه مورخ 7 آذر ماه با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر مرکزی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد. ترکیب هیات رئیسه این مجمع شامل محمدرضا امینی به عنوان رییس، محمد مهدی نادری به عنوان ناظر اول، میراحمد مصطفایی میلانی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی بود.
در این مجمع، گزارش یک ساله فعالیت هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن منطقه غرب توسط فریبرز جاهدی، مدیرعامل این شرکت ارائه و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 1395 به تصویب سهامداران رسید.
همچنین موسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مالی آتیه اندیش ارقام به عنوان بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند. روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.
شرکت سرمایه گذاری مسکن منطقه غرب  از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن می‌باشد که با ماهیت نمایندگی و مرکزیت کرمانشاه با تحت پوشش قرار دادن استان‌های کرمانشاه، کردستان، ایلام و همدان تاسیس و در سال 1386 فعالیت خود را به صورت شرکتی مستقل آغاز نمود. تا کنون در این شرکت مجموعا حدود 2500 واحد مسکونی و 4 پروژه تجاری و اداری آغاز شده است که بخش عمده‌ای از آن‌ها به بهره‌برداری رسیده است

مجمع منطقه غرب 95

 

۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵