مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس تشکیل شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس( سهامی عام ) سال مالی منتهی به 31/ 06/95 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس؛ مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام، سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1395 در روز یکشنبه مورخ 26  دی ماه 1395 با مشارکت 95 درصد از سهامداران شرکت در محل آمفی تئاتر مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.
ترکیب هیأت رئیسه مجمع متشکل از آقایان محمدرضا امینی به عنوان رئیس، محمد مهدی نادری نورعینی به عنوان ناظر اول،  مسلم صالحی به عنوان ناظر دوم و شهاب علوی طلب به عنوان منشی بود.
اکبر میرشفیعی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس در این جلسه گزارش فعالیت هیأت مدیره را برای سهامداران ارائه و فعالیت ها و برنامه های در دست اقدام و آتی شرکت را برای سهامداران و اصحاب رسانه تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی شرکت به تصویب سهامداران حاظر در مجمع رسید. همچنین مقرر شد از محل سود محقق شده، به ازای هر سهم مبلغ 360 ریال بین سهامداران تقسیم شود. در ادامه مجمع نیز موسسه حسابرسی تدبیرگران مستقل به عنوان حسابرس و بازرس اصلی، موسسه حسابرسی و دمات مالی آتیه اندیش به عنوان بازرس علی البدل و روزنامه کثیرالانشار دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین گردیدند.
شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس یکی از شرکت‌های تابعه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن می‌باشد که در تیر ماه 1377 با عنوان دفتر نمایندگی شرکت در شهر جدید پردیس تاسیس و در اسفند ماه 1381 به شعبه ارتقاء یافت. در سال 1385 با تحت پوشش  قرار دادن استان سمنان و شهر جدید پردیس، فعالیت خود را به طور مستقل با نام شرکت سرمایه ‌گذاری مسکن پردیس آغاز کرد. شرایط این شرکت با توجه به اجرای پروژه‌های خاص (آماده سازی زمین 185 هکتاری، احداث آزاد راه، پل و خط انتقال آب) از دیگر شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن متمایز است. این شرکت احداث بیش از 11500 واحد مسکونی با زیر بنای بیش از یک میلیون و دویس  هزار متر مربع اعم از در دست اجرا و تکمیل شده را در کارنامه خود دارد. علاوه بر این، چند پروژه با کاربری‌های دیگر (ساختمان سرپرستی بانک مسکن، مسجد، مدرسه، مجتمع تجاری و...) توسط این شرکت ساخته شده است. شرکت در سال 1393 به سهامی عام تبدیل با نماد ثپردیس وارد فرابورس گردید.

مجمع پردیس 95
مجمع پردیس 95

۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۵:۵۱