مجمع شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب تشکیل شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1395 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که روز یکشنبه 10 بهمن ماه با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، محمدرضا امینی به عنوان رئیس، محمد مهدی نادری نورعینی به عنوان ناظر اول، میر احمد مصطفایی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.
در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، فرزین، مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت و برنامه‌های آتی هیات مدیره را برای اعضای مجمع تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1395 به تصویب سهامداران رسید. همچنین سازمان حسابرسی به عنوان بازرس اصلی و روزنامه کثیرالانتشار هدف و اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.
شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب یکی از شرکت‌های تابعه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1371 با عنوان شعبه جنوب و پوشش منطقه فارس و بوشهر آغاز نمود .
این شرکت در سال 1386 با تلفیق شعب جنوب، کیش، هرمزگان و کرمان  با نام سرمایه‌گذاری مسکن جنوب تاسیس شد. در سال 1389 مرکزیت این شرکت از تهران به استان هرمزگان (بندر عباس ) انتقال یافت و در حال حاضراز سال 1392 دفتر مرکزی  شرکت در شهر شیراز می‌باشد. حوزه فعالیت‌های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب، استان‌های فارس،کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، بوشهر، خوزستان، هرمزگان و جزیره زیبای کیش می‌باشد.

مجمع جنوب

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱