تقدیر از گروه سرمایه‌گذاری مسکن موفق به عنوان «هلدینگ پیشرو»

در سومین کنفرانس بین‌المللی هلدینگ و گروه شرکت‌ها و دومین جشنواره ملی هلدینگ‌های برتر و شرکت‌های پیشرو، عنوان «هلدینگ پیشرو» به گروه سرمایه‌گذاری مسکن تعلق گرفت.

به‌ گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به نقل از روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت
جوانان ایران، سومین کنفرانس بین المللی هلدینگ و گروه شرکت ها و دومین جشنواره هلدینگ های برتر و شرکت های کارآمد اقتصادی، روز شنبه ۲۳ بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
در این رویداد که به منظور شناسایی و حمایت از هلدینگ های برتر و شرکت های پیشرو و شرکت های کارآمد اقتصادی برگزار شد، واحدهای برگزیده با حضور مسئولین و مقامات بخش دولتی و خصوصی معرفی شده و از آن‌ها تجلیل به عمل آمد. بر این اساس و با تایید هیات علمی، لوح «هلدینگ پیشرو» به شرکت ‎‌گروه سرمایه‌گذاری مسکن تعلق گرفت که محمدرضا امینی، مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن لوح و تندیس این جشنواره را دریافت کرد.
شایان ذکر است شاخص‌هایی چون ورود به بازارهای بین‌المللی، مدیریت استراتژیک، پیاده‌سازی ساز و کارهای حاکمیت شرکتی، مسئولیت‌پذیری اجتماعی در بنگاه‌ها و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در هلدینگ‌ها، از جمله مواردی بود که در انتخاب شرکت‌های برتر و پیشرو در این جشنواره مورد توجه قرار گرفت.

لوح تقدیر هلدینگ پیشرو
تندیس هلدینگ پیشرو

۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲