امینی از شهرک سلامت اصفهان بازدید به عمل آورد

بازدید مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن و هیات همراه از شهرک سلامت اصفهان

 به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه ‌گذاری مسکن زاینده‌رود؛ سوم خردادماه امسال، محمدرضا امینی، مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن به همراه یاسمی، مدیرعامل سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب و مدرس هاشمی، مدیر عامل ومعاونین شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود، از پروژه شهرک سلامت اصفهان بازدید به عمل اوردند.

بازدید فوق جهت الگو برداری در راستای سیاست کلان شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، به منظور مسئولیت اجتماعی شرکت انجام گرفته است.  بر همین اساس، بعد از ارزیابی و مطالعه، در صورت امکان در جغرافیای شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب مدلی از این پروژه اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است این شهرک با مدیریت مجریان اصفهان سیتی سنتر و با بهره گیری ازمنابع مشترک سرمایه‌گذاری داخلی وخارجی درحال اجرا می‌باشد. این پروژه در راستای تحقق اهداف کلان کشور وسند چشم انداز ایران 1400درحال اجراست وگستره‌ی خدمات آن ملی و منطقه‌ای  بوده که سرمایه‌گذاران عمده این پروژه عبارتند از: شرکت پرستیژلند ایران و شهرداری اصفهان.

این پروژه در 3 فاز درحال اجرا بوده که فاز اول در مساحتی قریب 84000 متر مربع درقالب  36 گروه از رشته های گوناگون پزشکی،گروه مطب‌های شخصی و مراکز خرید فعال خواهد بود. فاز 2 بیشتر به منظور رفاه حال بیماران وصرفه‌جویی در وقت و تامین بیشترین سرویس‌هایی که ضررورت ihcc است در خود جای داده ازقبیل: تصویر برداری آزمایشگاه هریک در دو طبقه، رستوران ارکانیگ، سالن‌های چند منظوره، کلوپ استراحت پزشکان وپذیرایی و بالاخره فاز  3 که هتل پنچ ستاره در 12 طبقه می‌باشد به منظور پذیرایی از پزشکان داخلی و خارجی و بیماران وهمراهان آنان که از سراسرکشور به اصفهان می‌آیند منظور گردیده است.


امینی از شهرک سلامت اصفهان بازدید به عمل آورد
امینی از شهرک سلامت اصفهان بازدید به عمل آورد

۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۴۲