مدیرعامل و اعضای جدیدهیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز معرفی شدند

در جلسه هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز که روز یکشنبه 12 شهریور ماه امسال در دفتر شرکت در تهران برگزار شد در احکامی جداگانه مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، محمدرضا امینی، مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن طی احکامی جداگانه، اعضای جدید هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری مسکن البرز را تعیین نمود.
🔹بر این اساس «لقمان سنجری» به نمایندگی از شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان رئیس هیات مدیره، «داود محمدی» به نمایندگی از شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره و «مسعود سعادتمند» به نمایندگی از شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان عضو هیات مدیره منصوب گردیدند.
🔹امینی همچنین در این جلسه از زحمات اعضای سابق هیات مدیره در مدت تصدی هیات مدیره تقدیر به عمل آورد.
🔹شایان ذکر است شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز یکی از زیر مجموعه‌های شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن بوده که در سال 1386با تبدیل شعبه زنجان تاسیس و با هدف تحت پوشش قرار دادن استان‌های زنجان، قزوین، و شهر کرج فعالیت خود را آغاز نموده است.
با تغییر سیاست‌های گروه، شرکت در سال 1389 و با انتقال کلیه پروژه ‌های در دست ساخت خود به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب، فعالیت‌های اجرایی را تا سال 1395 بطور موقت متوقف نمود. در حال حاضر شرکت در راستای ورود به پروژه‌های خاص و نیز بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده در حال فعالیت می‌باشد.

لقمان سنجری

داود محمدی  

 مسعود سعادتمند

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴