برگزاری مجمع فوق العاده گروه سرمایه‌گذاری مسکن

مجمع فوق العاده صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن جهت اصلاح ماده 24 اساسنامه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن؛ مجمع فوق العاده صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن امروز (چهارشنبه) 21 شهریور ماه با حضور  بیش از 82 درصداز سهامداران در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

برگزاری مجمع فوق العاده صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن

پس از حضور اکثریت صاحبان سهام، رسمیت مجمع اعلام و در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت  هیات رییسه مجمع به شرح ذیل تعیین و انتخاب گردیدند. احمد فرشچیان، به عنوان رئیس مجمع، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان ناظراول ،  محمد مهدی نادری نور عینی به عنوان ناظر دوم، و میر احمد مصطفایی میلانی نیز به عنوان منشی تعیین بودند.

پس از قرائت دستور جلسه و نامه اداره امور نهاد‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، مبنی بر موافقت با اصلاح ماده 24 اساسنامه، ماده مذکور در اساسنامه به شرح ذیل به تصویب مجمع رسید.

(ماده 24 مجامع عمومی توسط هیات رئیسه‌ای  مرکب از یک رئیس، یک منشی و دو ناظر اداره می‌شود ریاست مجمع با رئیس یا نائب رئیس هیئت مدیره بوده و یا از بین سهامداران حاضر در جلسه با اکثریت نسبی انتخاب خواهد شد. در مواقعی که انتخاب یا عزل بعضی از مدیران یا کلیه آن‌ها در دستور جلسه مجمع باشد رئیس مجمع از بین سهامداران حاضر در جلسه با اکثریت نسبی انتخاب خواهد شد. دو نفر از سهامداران حاضر نیز به عنوان ناظر مجمع و یک نفر منشی ازبین صاحبان سهام یا غیر آن‌ها ازطرف مجمع انتخاب می‌شوند.)

مجمع فوق العاده

 

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۹