مجمع «شرکت پارس مسکن سامان » تشکیل شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت پارس مسکن سامان به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1397 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که روزشنبه  26 آبان ماه 1397 با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان رئیس، محمد مهدی نادری نورعینی به عنوان ناظر اول، میر احمد مصطفایی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.


در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، عدالت، مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1397 به تصویب سهامداران رسید. در ادامه موسسه حسابرسی تدبیر گران مستقل به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مالی آتیه اندیش نمودگر به عنوان بازرس علی البدل و همچنین روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای یک سال تعیین شد.

در این جلسه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن و شرکت بازرگانی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان اعضای جدید هیات مدیره برای دوره دو سال تعیین شدند.

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵