مدیر عامل جدید « بازرگانی سرمایه گذاری مسکن » معرفی شد

درجلسه هیات مدیره شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن، مدیر عامل گروه، «امیر حسین هوشنگی» را با حفظ سمت به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن، در جلسه هیات مدیره شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن که امروز (یکشنبه 11 آذر ماه) با حضور مدیرعامل و معاونین در دفتر شرکت بازرگانی تشکیل شد، مدیر عامل جدید شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن حکم فعالیت خود را از مدیر عامل گروه دریافت نمود.

تودیع و معارفه بازرگانی آذر 97

بر این اساس «امیر حسین هوشنگی»، با حفظ سمت خود در مدیریت منابع انسانی گروه، به عنوان «مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره » جدید شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن، جایگزین «علیرضا نیاوند» گردید. و «علیرضا نیاوند» نیز به عنوان «رئیس هیات مدیره شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن» به همکاری خود با این شرکت ادامه خواهد.

تودیع و معارفه بازرگانی آذر 97

ظهیری، در این جلسه ضمن تشکر از زحمات نیاوند، در سخنانی از مدیر عامل و اعضای جدید هیات مدیره شرکت بازرگانی درخواست کرد ضمن تعیین تکلیف دارایی‌های راکد و شفاف‌سازی وضعیت مالی شرکت، با اهتمام به تجربیات کسب شده در حوزه‌های بازرگانی از این تجربه به عنوان مزیت در جهت خلق ارزش در گروه  استفاده گردد.

تودیع و معارفه بازرگانی آذر 97

 

۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۵۹