آغاز عملیات اجرایی پروژه مسکونی 270 واحدی باران رشت

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان در فعالیت جدید خود، عملیات اجرایی پروژه مسکونی باران رشت با استعداد 270 واحدی را در رشت آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن؛ شرکت سرمایه‌گذاری مسکن گیلان در یک قرارداد مشارکتی، عملیات اجرایی پروژه باران رشت با زیربنای مفید حدود 19000 هزار مترمربع در زمینی به مساحت 15000 هزار مترمربع را آغاز کرد.

این پروژه ضمن انطباق با اهداف گروه در زمینه احداث واحدهای مسکونی برای اقشار میان درآمدی در منطقه متوسط شهر رشت (میدان جهاد) واقع شده است که شرکت سرمایه گذاری مسکن گیلان از شرکت های تابعه شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن آن را احداث خواهد کرد. این پروژه با قرار گرفتن در منطقه سکونتی مناسب شهر رشت، با بهره‌مندی از طراحی مناسب و محوطه وسیع، از مجتمع‌های مسکونی شاخص موجود در منطقه خواهد بود و با بهره‌گیری از ساخت با کیفیت، سرپناهی محکم و مطمئن را برای ساکنین آن فراهم خواهد آورد.

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در حال حاضر علاوه بر این پروژه، احداث مجتمع‌های مسکونی گلفام، افرا 2 و 160 واحدی لاکانشهر را در حال انجام دارد. احداث مجتمع‌های مسکونی بزرگی مانند افرا 1، شهرک لاکانشهر، پردیسان، مرکز خرید ایرانیان، ساختمان پزشکان آتیه، هایپر مارکت دیلمان و چندین پروژه دیگر، از جمله سوابق این شرکت است.

مجتمع مسکونی باران رشت

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۵۱