برگزاری مجمع سالانه شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران با نماد «ثتران» از شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران، منتهی به 31 شهریور ماه 1397 در روز شنبه 29 دی ماه امسال با مشارکت بیش از 65 درصد از سهامداران شرکت در سالن اجتماعات مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید

 

مجمع تهران دی ماه 97

 ترکیب هیأت رئیسه مجمع را «روزبه ظهیری هاشمی» به عنوان رئیس مجمع، «محمدمهدی نادری نورعینی» به عنوان ناظر اول «مسلم صالحی» به عنوان ناظر دوم، و «امیر حسین متوکل زاده» به عنوان منشی تشکیل دادند.

علی شاه حیدری، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران در این جلسه گزارش فعالیت هیأت مدیره را برای سهامداران ارائه و فعالیت‌ها و برنامه‌های این شرکت را برای سهامداران و اصحاب رسانه تشریح نمود.

پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

در ادامه مجمع، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه کثیر الانتشار دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین شدند. و همچنین شرکت‌گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت بازرگانی سرمایه‌گذاری مسکن و شرکت پارس مسکن سامان نیز به عنوان اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت برای 2 سال تعیین گردیدند.

مجمع تهران دی ماه 97

 

۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۳۳