مجمع «شرکت پارس مسکن سامان » تشکیل شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت پارس مسکن سامان به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که روزدوشنبه  27 آبان ماه 1398 با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان رئیس، حنظله فندرسکی به عنوان ناظر اول، مجید فوائدی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.


در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، عدالت، مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1398 به تصویب سهامداران رسید. در ادامه موسسه حسابرسی تدبیر گران مستقل به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مالی آتیه اندیش نمودگر به عنوان بازرس علی البدل و همچنین روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای یک سال تعیین شد.

در این جلسه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن و شرکت شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز به عنوان اعضای جدید هیات مدیره برای دوره دو سال تعیین شدند.


مجمع سامان 98
مجمع سامان 98

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱