مجمع «شرکت پویا نوین پارس» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت پویا نوین پارس به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که پنجم آذر ماه  1398 با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان رئیس، حنظله فندرسکی به عنوان ناظر اول، مجید فوائدی به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.


در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، جنت رستمی، مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1398 به تصویب سهامداران رسید. در ادامه موسسه حسابرسی رازدار به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی فریوران راهبرد به عنوان بازرس علی البدل و همچنین روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای یک سال تعیین شد.

همچنین در ادامه شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن و شرکت پارس مسکن سامان به عنوان اعضای جدید حقوقی هیات مدیره شرکت برای مدت دو سال معرفی شدند.


مجمع پویا نوین پارس 98
مجمع پویا نوین پارس 98

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۱۷