مجمع «شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن» تشکیل شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1398 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که روز دوشنبه  25 آذر ماه با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان رئیس، حنظله فندرسکی به عنوان ناظر اول و سید مسعود مروج به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.

مجمع مشاور98

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، شفیعی، مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت و برنامه‌های آتی هیات مدیره را برای اعضای مجمع تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1398 به تصویب سهامداران رسید. همچنین موسسه حسابرسی رازدار به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی فریوران راهبرد به عنوان بازرس علی البدل و روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.

همچنین شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه گذاری مسکن البرز و شرکت پارس مسکن سامان به عنوان اعضای جدید هیات مدیره برای مدت دو سال تعیین گردیدند.

مجمع مشاور98

 

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴