مجمع سالانه «شرکت سرمایه گذاری مسکن گیلان» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مسکن گیلان به منظور بررسی عملکرد هیات مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1398 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که روز دوشنبه  25 آذرماه با حضور کلیه سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، روزبه ظهیری هاشمی به عنوان رئیس، حنظله فندرسکی به عنوان ناظر اول و سید مسعود مروج به عنوان ناظر دوم و علیرضا مخصوصی به عنوان منشی انتخاب شدند.

مجمع گیلان 98

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه توسط منشی، فتحی، مدیر عامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره پرداخت و برنامه‌های آتی هیات مدیره را برای اعضای مجمع تشریح نمود. پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1398 به تصویب سهامداران رسید. همچنین سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات نیز برای درج آگهی‌های شرکت به مدت یک سال تعیین شدند.

همچنین شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه گذاری مسکن البرز، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت پارس مسکن سامان و شرکت پویا نوین پارس به عنوان اعضای جدید هیات مدیره برای مدت دو سال تعیین گردیدند.


مجمع گیلان 98
مجمع گیلان

 

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱