امضای تفاهم نامه بین شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران با شهرداری یزد

سرمایه گذاری مسکن تهران و شهرداری یزد در زمینه اجرای پروژه های عظیم شهری از جمله پروژه بزرگ پیامبر اعظم(ص) شهر یزد تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، این تفاهم نامه که در آذر ماه امسال(1398) بین شهرداری یزد به عنوان مالک زمین و ارائه دهنده بخشی از تسهیلات و مشوق‌ها و شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران به عنوان توسعه‌گر و تأمین کننده بخشی از تسهیلات و مشوق‌هایی که در آئین نامه اجرایی پیش بینی شده منعقد شده است.

امضای تفاهم نامه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران با شهرداری یزد

در این تفاهم نامه مقرر شده است بیش ۸۰۰ واحد مسکونی با کیفیت جهت رفاه حال شهروندان در پروژه‌های آسمان و همچنین میدان میوه و تره بار مرکزی یزد (قدیم) احداث شود.

جمال الدین عزیزی، شهردار یزد در نشست امضای این تفاهم نامه با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران ، بر تسریع در اجرای پروژه‌های شهری به ویژه پروژه پیامبر اعظم (ص) و همچنین سرانه‌های مناسب جهت رعایت حقوق شهروندی شهروندان شهر میراث جهانی یزد تاکید کرد.

مجید غفوری رئیس هیات مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن تهران و شاه حیدری، مدیر عامل این شرکت،  غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر، ونوس عامری رئیس کمیسیون بودجه شورا، مجتبی فرهمند معاون معماری شهرسازی و محمد شیبانی رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری در این جلسه حضور داشتند.

پروژه بزرگ پیامبر اعظم(ص) شهر یزد یکی از پروژه‌های بزرگ شهر یزد است که سال‌ها به دلیل حجم زیاد آزادسازی‌ها و نیاز به سرمایه‌گذاری کلان مسکوت مانده است. این پروژه قرار است بلوار دانشجو را به خیابان کاشانی متصل کند.

شایان ذکر است عرصه پروژه آسمان ۱/۵ هکتار و عرصه پروژه میدان ۵ هکتار که در مجموع حدود ۲۰۰ هزار متر مربع پروژه می‌باشد.

امضای تفاهم نامه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران با شهرداری یزد

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۲۹