«گروه سرمایه گذاری مسکن» در مدار توسعه فعالیت ها

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در مجمع عمومی سالانه این شرکت، احداث پروژه‌های جدید تعریف شده، افزایش سهم گروه ازطرح‌های بازآفرینی شهری با هدف افزایش زیر بنای در دست ساخت و بکارگیری فناوری‌های نوین در ساخت را همگام با اهداف توسعه‌ای دولت و بانک مسکن، از برنامه‌های استراتژیک شرکت در سال مالی 99 عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت با مشارکت بیش از 78 درصد سهامداران شرکت در روز دوشنبه 19 اسفند ماه 98 در محل سالن اجتماعات گروه سرمایه گذاری مسکن تشکیل شد.

مجمع 98 گروه

با  انتخاب مصطفی ازگلی، به عنوان رئیس؛ سید قاسم هاشمی راد به عنوان ناظر، کامران مهرانی به عنوان ناظر و حنظله فندرسکی(معاون مالی و منابع انسانی گروه سرمایه‌گذاری مسکن) به عنوان منشی، جلسه رسمیت یافت.

بعد از اعلام رسمیت جلسه، روزبه ظهیری هاشمی، مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن، گزارش فعالیت یک ساله هیات مدیره را برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه سال مالی 98 برای حاضران قرائت کرد.

مجمع 98 گروه

ظهیری ضمن تشریح عملکرد سال گذشته گروه، دست یابی به زیربنای در دست ساخت بیش از 1.500.000 متر مربع در افق 1400 خبر داد. وی با اشاره به اصلاح سبد محصولات شرکت و تمرکز بیشتر بر واحدهای مسکونی میان درآمدی، اقدامات مهم انجام شده را در راستای ورود به بازارهای جدید برای حاضران تشریح نمود.

تعریف 6521 واحد در طرح آباد (پویش فصل نو)

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن در صحبت‌های خود، ضمن اشاره به تعریف 31 پروژه به میزان 6521 واحد، تحت عنوان پویش فصل نو، طرح آباد گفت: در راستای توسعه فعالیت‌ها در سراسر کشور که تماما با طی مراحل مختلف کارشناسی در شرکت های تابعه و هلدینگ مورد تصویب کمیته سرمایه گذاری قرار گرفته اند جهش قابل توجهی نسبت به سنوات گذشته در گروه آغاز گردیده است که عملیات اجرایی اغلب این پروژه ها آغاز گردیده است.

 

 مجمع 98 گروه

 

 

توزیع 10  ریال سود نقدی به ازای هر سهم میان سهامداران

در ادامه و بعد از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به پایان آذرماه سال 98 به تصویب حاضران در مجمع رسید. تصمیم گیری در خصوص سود نقدی سال مالی98 دستور بعدی جلسه مجمع بود که مقرر شد سود نقدی10 ریالی به ازای هر سهم میان سهامداران شرکت تقسیم شود.

در این مجمع همچنین سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی 99 و هم چنین روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت به مدت یکسال انتخاب شد. و همچنین در ادامه اعضای هیات مدیره شرکت به شرح ذیل انتخاب شدند: بانک مسکن، شرکت گروه مالی بانک مسکن، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و شرکت عمرانی مسکن گستر


مجمع 98 گروه

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳