مجمع عمومی فوق‌العاده «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران» برگزار شد

ماده 22 اساسنامه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت اصلاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران با موضوع اصلاح ماده اساسنامه با مشارکت بیش از 53 درصد سهام‌داران شرکت، امروز (15 اردیبهشت ماه 1399) در محل هلدینگ سرمایه‌گذاری مسکن برگزار شد.
در این مجمع «مجید غفوری روزبهانی» به عنوان رییس، «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، «میر احمد مصطفایی میلانی» به عنوان ناظر دوم و «محمود حیدری» به عنوان منشی جلسه حضور داشتند.
پس از اعلام رسمیت جلسه، ماده 22 اساسنامه شرکت به شرح ذیل اصلاح گردید: ماده 22 – مجامع عمومی توسط هیئت‌رئیسه‌ای مرکب از یک رئیس، دو ناظر و یک منشی اداره می‌شود. ریاست مجمع با رئیس یا نائب رئیس هیات مدیره بوده و یا از بین سهامداران حاضر در جلسه با اکثریت نسبی انتخاب خواهد شد. در مواقعی که انتخاب یا عزل بعضی از مدیران یا کلیه آن‌ها در دستور جلسه مجمع باشد، رئیس مجمع از بین سهامداران حاضر در جلسه با اکثریت نسبی انتخاب خواهد شد. دو نفر از سهامداران حاضر نیز به عنوان ناظر مجمع و یک نفر منشی از بین صاحبان سهام یا غیر آن‌ها از طرف مجمع انتخاب می‌شوند.
گفتنی است؛ بنا بر دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغ سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر برگزاری مجامع به صورت الکترونیکی و غیر فیزیکی، این مجمع به صورت زنده بر روی پلت‌فرم‌های پخش زنده مانند آپارات و اسکایپ پخش شد و امکان حضور سهام‌داران به صورت مجازی نیز فراهم بود. همچنین ناظر سازمان بورس نیز از طریق ارتباط تصویری اسکایپ در این مجمع حضور داشت.

مجمع تهران

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۴