مجمع عمومی فوق‌العاده «شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب» برگزار شد

ماده 22 اساسنامه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت اصلاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب با موضوع اصلاح ماده اساسنامه با مشارکت بیش از 70 درصد سهام‌داران شرکت، (شنبه 17 خرداد ماه 1399) در محل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب در تبریز برگزار شد.

در این مجمع «عباسعلی مینایی» به عنوان رییس، «میر احمد مصطفایی» به عنوان ناظر اول، «مجید فوائدی» به عنوان ناظر دوم و «محمد نصیری» به عنوان منشی جلسه حضور داشتند.

پس از اعلام رسمیت جلسه، ماده 22 اساسنامه شرکت به شرح ذیل اصلاح گردید: ماده 22 مجامع عمومی توسط هیئت‌رییسه‌ای مرکب از یک رییس، دو ناظر و یک منشی اداره می‌شود. ریاست مجمع با رییس یا نایب رییس هیات مدیره بوده و یا از بین سهامداران حاضر در جلسه با اکثریت نسبی انتخاب خواهد شد. در مواقعی که انتخاب یا عزل بعضی از مدیران یا کلیه آن‌ها در دستور جلسه مجمع باشد، رییس مجمع از بین سهامداران حاضر در جلسه با اکثریت نسبی انتخاب خواهد شد. دو نفر از سهامداران حاضر نیز به عنوان ناظر مجمع و یک نفر منشی از بین صاحبان سهام یا غیر آن‌ها از طرف مجمع انتخاب می‌شوند.

گفتنی است؛ بنا بر دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغ سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر برگزاری مجامع به صورت الکترونیکی و غیر فیزیکی، این مجمع به صورت زنده بر روی پلت‌فرم‌ پخش زنده اینستا گرام پخش شد و امکان حضور سهام‌داران به صورت مجازی نیز فراهم بود. همچنین ناظر سازمان بورس نیز از طریق ارتباط تصویری اسکایپ در این مجمع حضور داشت.


مجمع فوق العاده شمال غرب
مجمع فوق العاده شمال غرب

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۱۲