پروژه پزشکان امید زنجان در آستانه بهره‌برداری

پروژه پزشکان امید زنجان در آستانه بهره‌برداری
پروژه پزشکان امید زنجان در آستانه بهره‌برداری که توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب در شهر زنجان احداث شده در آستانه بهره‌برداری است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن؛ پروژه‌ی پزشکان امیدِ زنجان  که توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب احداث گردیده است در یازده طبقه، چهل مطب، یک آزمایشگاه و هفت واحد تجاری می‌باشد که در شرقِ شهر زنجان آماده‌ی بهره‌برداری است.
شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب - شعبه ی زنجان، همسو با سیاست‌های کلانِ شرکت گروه سرمایه‌گذاری در ورود به بازارهای نو در حوزه‌ی ساخت و تنوع بخشی به سبد محصولات در شهر زنجان، با مطالعه و رهگیری مشخصات و حجم بازارهای مرتبط پس از کسبِ تجارب لازم، در گامی دیگر این پروژه را کلید زد و امروز با افتخار و با دستانی گشوده آن را پیشکش مدافعانِ سلامت این استان می‌کند. نمای آجری نسوز، پنجره‌های دوجداره upvc. درب های ضد سرقت. پله فرار مجزا از راه پله ی اصلی، موتورخانه مرکزی، ژنراتور برق اختصاصی، منبع ذخیره آب، سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر، سیستم اطفاء حریق اتوماتیک، سیستم ارتینگ و صاعقه‌گیر، شیرآلات درجه یک از دیگر امکانات این پروژه‌ی سلامت محور است.
مجتمعِ پزشکان امیدِ زنجان، ادای دینی به ساحتِ مدافعانِ سرو قد سلامت است که مهرورزانه می‌کوشد به بخشی از نیازهای درمانی، در شرقِ شهرِ زنجان پاسخگو بوده، چون مردمانِ مهرورزِ این دیار، میزبانی مهربان برای تسکین آلامِ آنها بوده باشند.
۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸