مجمع عمومی سالیانه «شرکت ساختمانی سامان گستران پویا» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت ساختمانی سامان گستران پویا به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که 25 آبان ماه  1399 با حضور تمامی سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، دکتر «روزبه ظهیریهاشمی» به عنوان رییس، دکتر «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، «مجید داداشی خالص» به عنوان ناظر دوم و «علیرضا مخصوصی» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، «وحید اسحاقی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، موسسه حسابرسی «تدبیرگران مستقل» به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی «خدمات مالی آتیه اندیش نمودگر» به عنوان بازرس علیالبدل و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «اطلاعات» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای یک سال تعیین شد. همچنین در این جلسه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن پردیس، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب و شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز به عنوان اعضای حقوقی هیئت مدیره شرکت برای مدت 2 سال انتخاب شدند.


مجمع سامان گستران 99
مجمع سامان گستران 99

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵