مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که سوم دی‌ ماه 1399 با حضور  72 درصد از سهامداران در محل دفتر مرکزی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن  شمال‌غرب در شهر تبریز تشکیل شد، دکتر «روزبه ظهیری هاشمی» به عنوان رییس، «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، «حمیدرضا شیرزاد» به عنوان ناظر دوم و «محمد نصیری» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، «فرهاد یاسمی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، موسسه حسابرسی تدبیرگران به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی آتیه‌اندیش نمودگر و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «مهد آزادی» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب به مدت دو سال شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن، سرمایه‌گذاری مسکن البرز،  مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، پویا نوین پارس و شرکت پارس مسکن سامانتعیین گردیدند.

مجمع شمال غرب

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴