مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌ به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که نهم دی‌ ماه 1399 با حضور  تمامی سهامداران در محل دفتر جلسات مدیرعامل در هلدینگ تشکیل شد، دکتر «روزبه ظهیری هاشمی» به عنوان رییس، «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، «میراحمد مصطفایی» به عنوان ناظر دوم و «علیرضا مخصوصی» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، «علی راس‌الحسینی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال نیز به مدت دو سال و به شرح شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز و شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن تعیین گردیدند.


مجمع شمال
مجمع شمال

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۹