مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن ‌شمال‌شرق» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن ‌شمال‌شرق» برگزار شد
مجمع عمومی سالیانه شرکت سهامی عام سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق با نماد «ثشرق» به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که 24 دی‌ ماه 1399 با حضور  بیش از 55 درصد از سهامداران در محل سالن اجتماعات شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق در مشهد تشکیل شد، دکتر «روزبه ظهیری هاشمی» به عنوان رییس، دکتر «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، دکتر «حمیدرضا شیرزاد» به عنوان ناظر دوم و «سید علیرضا سیف‌زاده عمرانی» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس «مجید توتونچی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «خراسان» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق به مدت دو سال به شرح شرکت‌های  گروه سرمایه‌گذاری مسکن، سرمایه‌گذاری مسکن البرز، مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، پویا نوین پارس و شرکت پارس مسکن سامان تعیین گردیدند.

۲۹ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳