مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن الوند» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سهامی عام سرمایه‌گذاری مسکن الوند با نماد «ثالوند» به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که  29 دی‌ ماه 1399 با حضور  بیش از 70 درصد از سهامداران در محل سالن اجتماعات شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند در شهر اراک تشکیل شد، دکتر «روزبه ظهیری‌هاشمی» به عنوان رییس، دکتر «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، دکتر «حمیدرضا شیرزاد» به عنوان ناظر دوم و «ابوالفضل محمودی» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس «حمیدرضا زمرد» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن الوند به مدت دو سال به شرح شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن، سرمایه‌گذاری مسکن البرز، مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، پویا نوین پارس و شرکت پارس مسکن سامان تعیین گردیدند.

مجمع الوند

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۴۶