مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن ‌زاینده‌رود» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سهامی عام سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود با نماد «ثرود» به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که  30 دی‌ ماه 1399 با حضور  بیش از 67 درصد از سهامداران در محل سالن اجتماعات شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود در شهر اصفهان تشکیل شد، دکتر «روزبه ظهیریهاشمی» به عنوان رییس، دکتر «حنظله فندرسکی» به عنوان ناظر اول، دکتر «حمیدرضا شیرزاد» به عنوان ناظر دوم و «مجید سفاری» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس «علی مدرسهاشمی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین اعضای حقوقی هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود به مدت دو سال به شرح شرکت‌های  گروه سرمایه‌گذاری مسکن، سرمایه‌گذاری مسکن البرز، مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن، پویا نوین پارس و شرکت پارس مسکن سامان تعیین گردیدند.


مجمع زاینده رود
مجمع زاینده رود
مجمع زاینده رود
مجمع زاینده رود
مجمع زاینده رود

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۵۳