مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن نوین پایدار» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن نوین پایدار به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که هشتم آذر ماه 1400 با حضور تمامی سهامداران در محل دفتر شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن تشکیل شد، دکتر «یاسر امامی» به عنوان رییس، «محمدحسن پیشرو» به عنوان ناظر اول، «سیروس آیدین» به عنوان ناظر دوم و «علیرضا مخصوصی» به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

در ادامه جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، «هادی صالحی‌وزیری» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئتمدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، موسسه حسابرسی «رازدار» به عنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی «فریوران راهبرد» به عنوان بازرس علیالبدل و همچنین روزنامه کثیرالانتشار «دنیای اقتصاد» نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین شد.

همچنین شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز و شرکت پارس مسکن سامان نیز به عنوان اعضای حضوقی هیئت مدیره به مدت دو سال تعیین گردیدند.


مجمع نوین پایدار1400
مجمع نوین پایدار1400

مجمع نوین پایدار1400

۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۲