مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن ‌شمال‌شرق» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق با نماد «ثشرق» به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن به نقل از روابط عمومی شرکت شمال‌شرق، در ابتدای این مجمع که 14 دی‌ ماه 1400 با حضور  بیش از 55 درصد از سهامداران در محل سالن اجتماعات شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌شرق در مشهد تشکیل شد، دکتر «یاسر امامی» به عنوان رییس، «سیروس آیدین» به عنوان ناظر اول، دکتر «حمیدرضا شیرزاد» به عنوان ناظر دوم و «مصطفی دانایی پارسا» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه، پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس «مجید توتونچی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئت مدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1400 که از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب انجام شده است، به تصویب سهامداران رسید.

گفتنی است؛ در این مجمع سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار خراسان نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین گردید.


مجمع شمال شرق

۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۳۷