مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن‌ جنوب» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن جنوب به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1400 برگزار شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که 18 دی‌ ماه 1400 با حضورتمای سهامداران در محل سالن اجتماعات گروه تشکیل شد، دکتر «یاسر امامی» به عنوان رییس، «سیروس آیدین» به عنوان ناظر اول، «وحید بهرامیان» به عنوان ناظر دوم و «علیرضا مخصوصی» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس «فرزاد فرزین» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئت مدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1400 که از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب انجام شده به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار هدف و اقتصاد نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین گردید.

گفتنی است؛ شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن البرز، شرکت پارس مسکن سامان، شرکت مهندسین مشاور سرمایه‌گذاری مسکن و شرکت پویا نوین پارس نیز برای مدت دو سال به عنوان اعضای حقوقی شرکت تعیین گردیدند.

 

َمجمع جنوب
َمجمع جنوب
َمجمع جنوب
َمجمع جنوب

۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۵۲