مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن ‌شمال غرب» برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت «سرمایه‌گذاری مسکن ‌شمال غرب» برگزار شد
مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب با نماد «ثغرب» به منظور بررسی عملکرد هیئت‌مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1400 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، در ابتدای این مجمع که 19 دی‌ ماه 1400 با حضور  بیش از  72 درصد از سهامداران در محل سالن آمفی‌تئاتر هتل پارس در تبریز تشکیل شد، دکتر «یاسر امامی» به عنوان رییس، «سیروس آیدین» به عنوان ناظر اول، دکتر «حمیدرضا شیرزاد» به عنوان ناظر دوم و «قاسم نظامی قدیم» به عنوان منشی انتخاب شدند.

در ادامه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس «فرهاد یاسمی» مدیرعامل شرکت به ارایه گزارش فعالیت یکساله هیئت مدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1400 که از تمام جنبه‌های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب انجام شده به تصویب سهامداران رسید.

در ادامه، موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت رهیافت به عنوان حسابرس و موسسه حسابرسی ارقام نگر آریا به عنوان بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار مهد آزادی نیز برای درج آگهی‌های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین گردید.

۲۰ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۵۲