افتتاح پروژه‌های مسکونی "موژان" و "باوان" در اصفهان

افتتاح پروژه‌های مسکونی "موژان" و "باوان" در اصفهان
در مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک مسکن، دو پروژه مسکونی "موژان" و "باوان" در اصفهان افتتاح شد.
این مراسم با حضور دکتر حسینی، مدیر عامل بانک مسکن،دکتر شیرزادی مدیر عامل  گروه مالی بانک مسکن  و دکتر جعفری مدیرعامل  شرکت گروه سرمایهگذاری مسکن برگزار شد.
پروژه مسکونی "موژان" که در منطقه 5 شهرداری اصفهان واقع شده، شامل 98 واحد مسکونی میباشد. .همچنین پروژه مسکونی "باوان" در منطقه 1 شهرداری اصفهان ، شامل 48 واحد مسکونی است که در حال تحویل به خریداران میباشد.
این پروژه ه با هدف تأمین مسکن برای خانوادههای اصفهانی و با بهرهگیری از جدیدترین استانداردهای ساخت و ساز به پایان رسیده است .
خبر شرکت

در ادامه برنامه های امروز آئین کلنگزنی و آغاز عملیات اجرایی پروژه مشارکتی "پرتو" واقع  در منطقه 13 شهرداری اصفهان برگزار شد. این پروژه به منظور تأمین مسکن و توسعه زیرساختهای شهری در این منطقه آغاز شده  و مراحل اجرایی آن در حال انجام است.
در بخش دیگری از بازدیدها دکتر حسینی با همراهی مدیران از پروژههای "نهضت ملی بهارستان" بازدید کردند. در این بازدید، دکتر حسینی با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید جناب آیت الله رئیسی، خاطر نشان نمود: "با پیشرفت فیزیکی و روند اجرائی این پروژهها و با دقت در کیفیت ساخت و تحویل خانهها به اقشار مردم، تعهد خود را نسبت به این امر انجام داده و روح رییس جمهور شهید  را راضی و خشنود ساختهایم." ایشان همچنین به حمایتهای بانک مسکن در تأمین منابع مالی پروژههای نهضت ملی اشاره کرده و نقش این حمایتها را در پیشرفت و اجرای موفق این پروژهها بسیار مهم ارزیابی نمودند.
مدیر عامل و تنی چند از مدیران ارشد شرکت عمران شهر جدید بهارستان و همچنین مدیر کل مسکن و شهرسازی استان اصفهان، دکتر حسینی را همراهی و گزارشاتی از پیشرفت و روند اجرائی پروژههای نهضت ملی بهارستان ارائه نمودند .

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ۲۱:۳۵
روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن |