مجتمع مسکونی بنفشه2 اندیشه
این مجتمع با امکاناتی چون پارکینگ برای تمامی واحدها و چندین پارکینگ برای مهمان ها، 2 راه پله در هر بلوک (برای حمل بار و پله فرار) ، 2 آسانسور در هر بلوک (آسانسور نفربر و آسانسور حمل بار) در سه تیپ طراحی شده است. عایق صوتی و حرارتی در نظر گرفته شده برای این پروژه به همراه چندین و چند آیتم دیگر چون (اعلام و اطفا حریق، فضای سبز و تراس رایگان برای تمامی واحدها و ...) در کنار موقعیت عالی که دسترسی به اتوبان های تهران و کرج و جاده شهریار را در کوتاه ترین زمان ممکن می سازد، نشان دهنده توجه ویژه شرکت سرمایه گذاری مسکن به این پروژه است.

ساخت مجتمع مسکونی بنفشه 2 با طراحی خاص و در نظر گرفتن امکانات ساختمان های درجه یک تهران، با نیت قرار گرفتن در رتبه اول مجتمع های مسکونی منطقه کلید خورد.

این مجتمع با امکاناتی چون پارکینگ برای تمامی واحدها و چندین پارکینگ برای مهمان ها، 2 راه پله در هر بلوک (برای حمل بار و پله فرار) ، 2 آسانسور در هر بلوک  (آسانسور نفربر و آسانسور حمل بار) در سه تیپ طراحی شده است. عایق صوتی و حرارتی در نظر گرفته شده برای این پروژه به همراه چندین و چند آیتم دیگر چون (اعلام و اطفا حریق،  فضای سبز و تراس رایگان برای تمامی واحدها و ...) در کنار موقعیت عالی که دسترسی به اتوبان های تهران و کرج و جاده شهریار را در کوتاه ترین زمان ممکن می سازد، نشان دهنده توجه ویژه شرکت سرمایه گذاری مسکن به این پروژه است.

شرایط فروششرایط فروش بنفشه

 

 

بنفشه 2 اندیشه

7
5
170
0
0
0
170
170
بتن آرمه
پکیج
کولر آبی
محوطه‌ اختصاصی
محل بازی کودکان
آسانسور حمل بار
آیفون تصویری درجه یک